Zaterdag 31 oktober om 20u
L'Aquilone

Boulevard Saucy, 25 - 4020 Luik (BE)
website - facebook event

Zaterdag 14 november om 19u
Au Bout De Nos Rêves
Grand'Route, 141 - 7530 Doornik (BE)
website - facebook event

Zaterdag 13 december om 14u30
The Grand Canyon
Steenweg Deinze, 137 - 9810 Nazareth (BE)
website - facebook event

2021

Vrijdag 12 februari (binnenkort meer info)
Art Studio Brikat

Houthulststraat 132 - 8840 Staden (BE)
website - facebook event


Achterruit

2020
13/10: International Online Open Stage (Facebook)
9/10: La Péniche du Conte (Namen)
28/9: International Online Open Stage (Facebook)
26/9: Papa Jos (Antwerpen)
25/9: Het Stadsmagazijn (Antwerpen)
19/9: Pik Nik Muzik (Zinnik) met ook Lady Lullaby, Asile en Hydra
2/8: Privé concert (Virton)
1/8: De Bottelarij (Ulbeek) + Huisconcert (Wépion)
31/7: Le Petit Rustique (Matagne)
28/6: International Online Open Stage (Facebook)
7/6: International Online Open Stage (Facebook)
17/5: International Online Open Stage (Facebook)
14/5: Online Open Mic (Instagram)
26/4: International Online Open Stage (Facebook)
28/2/ Privé-concert (Leuven)
23/2: De Toegift (Den Hoorn NL) + StayOkay Hostel (Den Burg NL)
22/2: De Compagnie (Oudeschild NL) + De Steenenplaats (Den Burg NL)
21/2: Restaurant Dennenoord (Den Burg NL)
16/2: Muziekcafé Gigant (Apeldoorn NL) - feat. Danalyze
14/2: MixxiM Lounge (Zutphen NL) - feat. Danalyze
12/2: Science Café (Deventer NL)
8/2: Huisconcert (Gent)
6/2: La Porte Noire (Brussel)
10/1: L'Aquilone (Luik)

2019
12/12: 't Zuiden van Europa (Gent)
4/12: Open Mic Inn @ Herberg Macharius (Gent) - met ook Denez, Milan, Grant Brown, Lion Mupenzi, Jim Cain/Runaway American Dream en Mauzuve
15/11: Podium Estrado (Harderwijk, NL) - met Smoking Alaska
17/10: Prive-optreden (Luik)
14/9: De Afblazerij (Assen, NL)
29/5: Prive-optreden (Luik)
7/3: La Porte Noire (Brussel)
3/2: 't Schallemaaj (Ossenisse, NL)

2018
21/10: Buurtboerderij Ons Genoegen (Amsterdam, NL)
6/10: Verrery Super Braine ('s-Gravenbrakel)
21/9: 't Eeuwig Licht (Dikkelvenne)
1/9: Straat Muziek Festival (Roeselaere)
4/8: FestiHalle (Zoersel)
1/8: Open Kiosk (Veurne)
12/7: La Caféière (Luik)
27/6: Open Mic Inn @ Herberg Macharius (Gent)
24/6: Les 3 Auvergnats (Beaumont) met Veer
15/6: Huisconcert (Duffel) met Jim Cain
12/5: La Soupe au Lait (Zinnik)
29/4: Les Anthinoises (Anthisnes)

2017
29/12: PlaidTime Winterbar (Kortrijk) met Elise K
21/12: La Porte Noire (Brussel)
1/12: Het Narrenschip Vaart (Leuven) met Xavier Kruth
18/10: De Smoutpot (Zwijndrecht)
7/10: Le Renard Noir (Brussel)
1/10: Thy Grace & Wisdom + De Giraf (Zwalm)
30/4: La Balsamine (Brussel) support voor La Vierge du Chancelier Rolin

2016
27/12: TC Joint (Geraardsbergen)
25/11: La Grange (Casteau) support voor Seesayle
13/10: BrusselsTuub @ RITCS Café (Brussel) + Airplane, Angström, Aubin, Stefan Dixon, Tommy Green & the Blues Machine en Shaman Festival
23/9: Privé-concert (Ittre)
25/8: Privé-concert (Beauraing)
14/8: Café Breda (Roeselaere)
6/8: FestiHalle (Zoersel)
5/8: Le Petit Rustique (Matagne-la-Petite)
29/7: Ferme du Planois ('s-Gravenbrakel)
25/7: Singer-Songrwiter Hootenanny @ De Loge (Gent)
12/6: Music Corner XL (Aarschot) + Slow Bear + Rooftops + Ivory Sounds + Ladies' Fantasies Club + Stijn Luyten + Mario Pesic + Patrick Cuyvers
25/5: La Boule Rouge (Namen)
21/5: Taille 33 (Brussel)
14/5: Brocante des étangs ('s-Gravenbrakel)
1/5: Sunday Birthday Super Circle @ De Loge (Gent) + Ripple Effect + Tars Vanhaecke + A Sick Muse + Lieven Cardoen + Jesse Ashfield + Ivorysounds + OT ornotobe
31/3: GC De Melkerij (Zemst) + Fiona Brown + Glenn Beyst (Sobertrist) + Stane + Geert Laenens (Renton Jules) + Wim Boddin + Lorana Leclère
26/3: GC De Kroon (Brussel) + The Crooks & Pieter Gouvart feat. Strass
27/2: Privé-concert (Duffel)

2015
19/12: MJ Neufvilles (Zinnik) + Green Pepper
10/12: La Porte Noire (Brussel)
9/12: La Clef de Verre (Genval) + Stefan Dixon
14/11: BrusselsTUUB @ Ancienne Belgique (Brussel)
13/11: Café Gitan (Kessel-Lo) + Xavier Kruth
7/11: Aak "La Legia" (Luik)
5/11: Muzikantenhuis Tini (Gent)
1/11: Réveil 2015 (Halle)
23/10: Les Etangs Gourmands (Chimay)
22/10: Podiumcafé AMI (Antwerpen)
16/10: Zennegat 13 (Mechelen)
10/10: Le Renard Noir (Brussel)
4/10: Fake Blood From Real Wounds - Luisterseesie op TalentCast
28/6: Pajottenfeesten (Affligem)
19/6: Musiques à tous les étages (Namen)
23/5: Zennegat 13 (Mechelen)
9/5: Le Renard Noir (Brussel)
25/2: Atelier 210 (Brussel)
30/1: La Porte Noire (Brussel)

2014
24/11: The Shape Of Things Forsaken
27/6 Talent Around The Clock (Beernem)
28/6: THISSFest (Den Haag, Nederland)
13/6: 't Ey (Belsele)
3/6 : Durango Sessions (Paal-Beringen)
24/5 : The Flanagan's (La Louvière) + Seesayle
8/5: Live in the Ardent City
6/5: Faja Lobi (Gent)
1/5: ZenneFolkFeest (Halle)
29/4: Radio X (Brussel)
26/4: TC Joint (Geraardsbergen)
19/4: 't Archief (Leuven)
17/4: Equinoxe FM + La legia (Luik)
1/4: Studio Live, M@x FM (Aat)
26/3: cinéPalace (Kortrijk) + Billie
21/3: Quartier Léopold (Brussel) + Christel Sky
10/3: Driftwood
25/2: Club De Loge (Gent)
2/2: Cool Bananas (Kortrijk) + Bart Vlaeminck en J. Keens Balloon Flight
14/1: The Corner (Brussel) + The Monotrol Kid

2013
7/12: Aux 12 Chaises (Brussel)
4/12: Radio Centraal + Bar Nadar (Antwerpen)
30/11: Brasserie des Arts (Nijvel)
16/11: 't Opkikkertje (Brugge)
9/11: The Flanagan's (La Louvière)
29/10: Café Le Coq (Brussel)
18/10: Kaffee Bazaar (18/10)
21/9: Salle Martine (Brussel)
6/9: 24u Stripverhaal (St-Lambrechts Woluwe)
1/9: Full Moon Fever
20/7: La Vie Est Belge (Charleroi)
27/6: TAG City (Brussel)
23/6: Under Tower Festival (Brussel)
20/6: La Porte Noire (Brussel)
5/5: Les Aralunaires (Aarlen)
18/4: Coiffure Liliane (Brussel) + Arthur Cravan
30/3: Club B52 (Eernegem) + Floatstone & Wanovitch
21/3: Feest van de Universiteit (Namen)
28/2: Kunstcentrum Zebrastraat (Gent)
27/2: Putting Things On Top Of Other Things
25/1: Le Musical (Rijsel, Frankrijk)
16/1: Het Depot open mic (Leuven)

2012
16/12: Le Hangar (Luik)
22/11: Rock Classic bar (Brussel) + Marieke Lightband
16/11: Ca part en live! (Radio Tamtam)
10/10: Le Hangar (Luik)
4/10: Stereo Libre (Equinoxe FM, Luik)
6/9: ViaVia Micromarché (Brussel)
19/7: In Vino Veritas (Waterloo)
10/7: Studio-Live (M@x FM, Ath)
19/6: Durango Sessions (Radio Benelux, Beringen)
5/6: Radio Scorpios Radiomarathon (Leuven)
24/5: La Porte Noire (Brussel) + Floatstone
11/5: Ca part en live! (Radio Tamtam)
2/5: Nieuw Belgisch Talent van de week op Talent FM
12/2: Here's to those we could not save

2011
13/12: Novanoïs (Brussel)
18/11: Altérez-Vous (Louvain-la-Neuve)
27/10: Sazz'n Jazz (Brussel)
23/6: La Porte Noire (Brussel)
9/4: Live Music Café (Brussel) - gast van Jessica Kilroy
8/2: Vibeshouse unplugged (Antwerpen)

2010
9/11: Vibeshouse unplugged (Antwerpen)
August: band van de maand op het blog Rewind: Tape!
20/1: Laurent Leemans & the Imaginary Friends Ensemble

2005-2009
Het idee van een solo projekt neemt de tijd om rijp te worden...

2005
6/5: le Gué-Tapant (Brussel) - support-act voor Soysoy.